opona Goodride SOLMAX1

product
product

Goodride SOLMAX1

Dostępność: dostępna na sezon letni 2023


producent: Goodride
model: SOLMAX1
oznaczenia spotykane w użyciu: SOLmax1, SOL MAX 1, SOLMAX1
klasa: ekonomiczna
rodzaj bieżnika: asymetryczny
sezon: letni

SOLMAX1

O produkcie
Asymetryczna rzeźba bieżnika
Przyczepność na mokrej nawierzchni (wet grip) klasa A dla wszystkich rozmiarów. Technologia BPOT (Belt Prestress Obtain Technology), technologia uzyskania wstępnego naprężenia warstwy nylonowej. W oponach, strefy środka i barku bieżnika są zaprojektowane tak, aby były jednakowo obciążone. Bark opony jest poddawany dużym naprężeniom podczas szybkiej jazdy na zakrętach, co prowadzi do największych naprężeń w tej części opony. Temperatura barku szybko rośnie, a przez to bark opony staje się bardziej podatny na uszkodzenie. W tej technologii BPOT zastosowano optymalizację konturu i 12-stopniową regulację taśmy nylonowej, aby rozwiązać ten problem. Bark opony może uzyskać równomierne naprężenie i minimalne jego odkształcenie.


KUP TERAZ na Opomarket

Szczegóły

Goodride Solmax 1 uzyskała certyfikat niezależnego instytutu TÜV SÜD. Znak organizacji rozpoznywalny na całym świecie. Testy przeprowadzone w marcu i kwietniu 2022 potwierdziły jej wydajność. Niemiecki certyfikat TÜV SÜD oznacza bardzo wysokie standardy jakości i bezpieczeństwa. Goodride Solmax 1 zdały egzamin dla kryteriów TÜV w testach głównych. Najlepsze wyniki zwłaszcza na mokrej nawierzchni jak i w poziomie hałasu.W bieżniku Goodride Solmax 1 zastosowano wzdłużne rowki zawierają wypustki w kształcie litery V, które redukują poziom hałasu, a komfort akustyczny poprawiony jest również przez nierównomierne rozstawienie rowków poprzecznych względem siebie. Ponadto sfazowane krawędzie bloków pomagają tłumić wibracje, zapewniając bardziej komfortową jazdę. Prosta, ale agresywna konstrukcja bieżnika zapewnia większą powierzchnię styku podczas pokonywania zakrętów, co poprawia odprowadzanie wody. Z drugiej strony Hybrid Formula zapewnia, że ​​opona zachowuje stabilne prowadzenie przy dużych prędkościach, co przekłada się na większy komfort jazdy dla konsumentów.

Nowa Goodride Solmax 1
Na pierwszy rzut oka model Goodride Solmax 1 otrzymał prostą, ale wciąż agresywną rzeźbę bieżnika z większą powierzchnią styku zapewniając wyższy poziom przyczepności podczas pokonywania zakrętów i niezawodne odprowadzanie wody podczas jazdy na mokrej nawierzchni.

Model Solmax 1
Całość wieńczy projekt ścian bocznych z delikatnym aksamitnym wzorem, który nadaje jej zaawansowany technologicznie wygląd.

Zalety
  • nowoczesna, asymetryczna budowa bieżnika
  • stała dostępność modelu
  • etykieta hamowanie klasa A
  • bardzo dobre zachowanie na mokrej nawierzchni
  • cena