Zhongce Rubber Group Co., Ltd.

product
product
product

Historia marki, głowna siedziba, fabryka

Założenie firmy: w roku 1958 r.

Wielkość firmy: Ósma pod względem produkcji opon fabryka na świecie

produkcja dziś:
18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV,
8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów,
oraz 200 tys. sztuk opon OTR i rolniczych.

Zhongce Rubber Group Co., Ltd. produkuje opony pod markami Goodride, WestLake, Trazano, Arisun i innymi.

Szczegółowe informacje poniżej.

Szczegóły

Głowna siedziba, fabryka opon GoodrideFirma powstała w roku 1958 r. Dziś może poszczycić się produkcją 18,5 mln sztuk opon do samochodów osobowych i SUV, 8,9 mln sztuk opon do samochodów ciężarowych i autobusów, oraz 200 tys. sztuk opon OTR i rolniczych. Produkcja obejmuje łącznie opony do pojazdów osobowych, ciężarowych, przemysłowych, rolniczych. Aktualnie opony Goodride można znaleźć praktycznie na każdym kontynencie. Firma współpracując z wieloma uznanymi ośrodkami badań i międzynarodowymi ekspertami, wypracowuje zintegrowane systemy, pozwalające zaspokajać potrzeby Klientów w każdym kraju. Przyczynia się także do tego zacieśniona współpraca z producentami aut, dająca firmie szerszy wachlarz kompatybilności rozwiązań. Firma spełnia międzynarodowe standardy technologiczne, a produkowane opony posiadają certyfikaty: US Departament of Transportation (DOT), Economic Commission of Europe (ECE), ISO9001:2000, SO14001:2004, ISO/TSI 16949, CCC (China), Inmetro (Brasil)

Zobacz jak wygląda proces produkcji w fabryce Goodride

/

Skrót (tj. najważniejsze informacje):
 • ZC Rubber jest producentem opon Goodride
 • Największy producent opon w Chinach
 • Stała dostępność w Polsce od 18 lat
 • Bezpośrednim dystrybutorem jest Hurtownia Ogumienia BOMA
 • Wojtek Szyszkielski
  25 maj, 2019

  To mój drugi komplet opon SW608. Poprzednie zjeździłem do 3 mm i zdecydowałem kupić kolejne. Opona zachowuje się bardzo przyzwoicie na suchej i mokrej nawierzchni. Na śniegu - w zeszłym roku był śnieg ! (na feriach zimowych, w górach) - całkiem dobrze. Jeszcze nie spotkałem się z taką dobrą relacją możliwości/cena. Dla mnie w zupełności wystarczające. Auto: C-MAX 2.0 diesel.

 • Piotr Starak
  25 Listopad, 2019

  Nie ma lepszej chińskiej opony. Naprawdę. Nie ma. A i z europejczykami mogłaby się bić.

 • Kamil Bielgus
  29 Listopad, 2020

  Bardzo dobra relacja jakości do ceny i nie przeszkadza że to made in china , opona sprawdziła się nawet w górach na ośnieżonych drogach, szczerze polecam. Oczywiście dla kogoś kto całe życie jeździł na oponach z najwyższej półki trzy razy droższych to SW608 może w ocenie być średnia...

Twoja ocena :